Vážení zákazníci,

na této stránce naleznete návod jak ověřit datum výroby lihovin dovážených společností Ultra Premium Brands s.r.o., a následně jak nejrychleji najít potřebný certifikát původu.

1. Instrukce jak přečíst LOT kód na lahvi a zjistit tak rok výroby, najdete v záložce 1. Identifikace LOT kódů. Možná, že lahev kterou právě hledáte, byla vyrobena před 1.1.2012 a certifikát není třeba. Pokud lahev byla vyrobena po 1.1.2012 postupujte prosím dál.

2. Pokud NEchcete trávit čas hledáním konkrétní položky, můžete si stáhnout soubory ze záložky 2. Nové Certifikáty. Aktualizace probíhá vždy první den v měsíci za předchozí měsíc. V PDF souboru např. UPB_Listopad_2012 jsou všechny nově importované certifikáty/značky 1c. a 3b. za daný kalendářní měsíc (až 50 certifikátů v jednom souboru).

3. Pokud hledáte konkrétní značku/LOT s certifikátem 1c., otevřete záložku konkrétní značky např. Beluga vodka a zde najdete následující dvě varianty souborů:

1. Soubor Beluga Vodka 12 (a všechny soubory v ostatních značkách jejichž název končí číslem 12) obsahuje PDF se všemi importovanými LOT od 1.1. 2012 do 31.10. 2012, je tedy především určen ke zpětné legalizaci zásob v trhu, dodaných před prohibicí.
2. Soubor Beluga_Vodka_0,7_11072012 (a všechny soubory v ostatních značkách jejichž název tvoří Značka_litráž_LOT) obsahuje PDF vždy pro jeden konkrétní LOT a to pro importy od 1.11.2012 do současnosti.
Je tedy možné buď zpětně legalizovat zásobu na provozovně a to jedním souborem pro jednu značku, nebo pro nové nákupy vyhledat konkrétní LOT/Certifikát 1c.

4. Pokud jste zakoupili lihovinu v našem obchodě Warehouse#1, nebo jste certifikát nenašli pod příslušnou značkou (certifikáty 1c.), lihovina je pravděpodobně vybavena certifikátem 3b. Tyto certifikáty najdete v záložce 3. Certifikáty 3b. a W1